Haftanın Yeni Filmleri 02.09.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.08.2022 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Enrique Gato
 

 

Hazine Avcısının Maceraları ve Zümrüt Tablet
Tad The Lost Explorer And The Emerald Tablet

Tad’in en büyük rüyası, arkeolog meslektaşları tarafından kabul görmektir ama kazaya eğimli doğası buna engel olur. Nadir bulunan bir lahiti yanlışlıkla tahrip edince bir sihir gerçekleşir ve arkadaşlarının hayatını tehlikeye sokar. Jeff ve Belzoni, mumyayı kurtararak aksiyon yüklü bir macerayı başlatır ve Tad ile Sara’nın Zümrüt Tablet’in lanetine son vermenin bir yolunu bulmak için dünyanın uzak köşelerine seyahat etmesine neden olur.
Tad accidentally unleashes an ancient spell endangering the lives of his friends: Mummy, Jeff and Belzoni. With everyone against him and only helped by Sara, he sets off on an adventure, in order to put an end to the curse of the Mummy.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation
Süre : 90 dakika
Ülke : İspanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Enrique Gato
Senaryo : Josep Gatell, Manuel Burque.
Müzik : Zacarías M. de la Riva
Görüntü Yönetimi : Raúl Aguilar
Kurgu : Alexander Adams
Sanat Yönetimi : Adolfo Navarro
Oyuncular : Seslendirme: Óscar Barberán, Luis Posada, Michelle Jenner, Anuska Alborg, Alexandra Jiménez, Tito Valverde, Cecilia Suárez, José Corbacho, Berta Cortés, Pablo Gómez, Manuel Burque, Roser Aldabó, Gloria González, Marcel Navarro, Ben Cura, Rafael Parra, Daniel Romero, Claudio Serrano, Iker Jiménez, Trevor White, Joseph Balderrama, Alex Kelly, Pippa Bennett-Warner, Elena Sanz.
Yapımcı Firma : İkuru Films, Lightbox Animation Studios, Telecinco Cinema.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 6A
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır