Haftanın Yeni Filmleri 09.09.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.03.2022 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Ute von Munchow Pohl
 

 

Tavşan Okulu: Çılgın Yumurtalar
Die Häschenschule - Der große Eierklau
Rabbit Academy: Mission Eggpossible

Tavşan Okulu alarmda! Afacan şehir tavşanı Leo, Bahar Bayramı'ndan sonsuza dek kurtulmak istediği için tilkilerle işbirliği yapar. Maceracı tavşanlar Max, Emmy ve onların arkadaşları onu durdurmayı başarabilecekler mi? Kahramanlarımız, bilge öğretmenleri Bayan Hermione'nin yardımıyla gizemli bir dövüş tekniğinde ustalaşmayı öğrenmek zorunda kalacaklar ve bu maceralı yolculukta birine ve hatta bir tilkiye bile güvenmenin ne demek olduğunu öğrenecekler.
The cunning big city rabbit, Leo, wants to abolish Easter and to do this, allies with the foxes. The young Easter bunnies Max, Emmy and friends try to prevent this from happening. With the wise Madame Hermione, they practice the mysterious power bundle and learn what it means to really trust someone...even a fox!

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation
Süre : 76 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ute von Munchow Pohl
Senaryo : Katja Grübel, Dagmar Rehbinder.
Müzik : Alex Komlew
Görüntü Yönetimi : Avni Bora
Kurgu : Toby Schwarz
Sanat Yönetimi : Anne Hofmann, Heiko Lueg.
Oyuncular : Seslendirme: Senta Berger, Mary Murray, Friedrich von Thun, Luke Griffin, Katharina Straßer, Jule Böwe, Callum Maloney, Karen Ardiff, Noah Levi, Eoin Daly, Elise Eikermann, Tim Kreuer, Lucy Carolan, Cameron Simpson, Tomás Ayuso, Sebastian Fitzner, Brendan McDonald, Erik Stappenbeck, Jannik Endemann, Danna Davis, Liza Simmerlein, Lee Kaiser, Monty Arnold.
Yapımcı Firma : Akkord Film Produktion GmbH, arx anima.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır