Haftanın Yeni Filmleri 09.09.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.09.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  
 

 

Annis: Ölüm Gecesi
Annis: Ölüm Gecesi

Canan Arkeolog olarak yaşamını sürdürmektedir.  Aynı zamanda dedesi Yusuf ünlü bir Arkeolog olup  kazı başkanıdır.  Kazı başkanının dedesi Arkeolog Yusuf’un daveti ile Düzce'de bulunan Prusiasad Hypium Antik Tiyatro kazısına giderler. Canan'ın Arkeoloji kazı sürecinde bulunan lanetli yüzüğü takması ile başlayan gerilim, korku, dram, aksiyon ve adrenalin dolu bir hikaye. Aynı zamanda Doktor, Savcı, hemşire ve diğer karakterlerin konuyu çözmeye çalışmalarıyla sürükleyici bir hal almaktadır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 95 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Adem Uğur
Senaryo : Adem Uğur
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Malik Ejder Şentürk
Kurgu : Zaka Humbatzadeh
Sanat Yönetimi : Vügar Ali Alisoy
Oyuncular : Emirhan Öztürk, Meral Kaplan, Selçuk Kılıç, Korkmaz Polat, Hülya Diken, Mehmet Uğur, İlhan Karamanoğulları, Özge Hamza, Yıldız Uslu, Mahpeyker Sultan Albayrakoğlu, Yeşim Karabulut, Zaka Humbatzadeh, Tayfun Sav.
Yapımcı Firma : MSA Film (Murat Albayrakoğlu, Ziya Necmi Albayrakoğlu)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır