Haftanın Yeni Filmleri 16.09.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.09.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Devrim Yalçın
 

 

Burçlar
Burçlar Filmi

Başarılı bir iş insanı olan Burcu'nun hayattaki tek takıntısı astrolojidir. Burcu'dan hoşlanan Sinan da genç kadını etkilemek için türlü planlar yapar. Ancak 'burçlar masası' Sinan'ın planlarının gerçekleşmesine izin vermez. Onun bambaşka planları vardır. Gerçek aşkın savunucusu olan 'burçlar masası' Burcu'yu her sabah yeni bir burca uyandıracaktır.
A successful business person, Burcu's only obsession in life is astrology. Sinan, who likes Burcu, also makes various plans to impress the young woman. However, the 'zodiac table' does not allow Sinan's plans to come true. He has other plans. The 'zodiac sign', the defender of true love, will wake her up to a new sign every morning.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Romance Comedy
Süre : 101 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Devrim Yalçın
Senaryo : Ebru Erten
Müzik : Ferman Akgün
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Alican Tarımcı
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Ali Poyrazoğlu, Yasemin Yalçın, Ferman Akgül, Cengiz Küçükayvaz, Zerrin Özer, Nevra Serezli, Asuman Dabak, Suna Yıldızoğlu, Onur Büyüktopçu, Parla Şenol, Nedim Saban.
Yapımcı Firma : Dragon Film (Ebru Erten)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır