Haftanın Yeni Filmleri 16.09.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.09.2022 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ol Parker
 

 

Cennete Bilet
Ticket to Paradise

Akademi ödüllü George Clooney ve Julia Roberts, kendilerini aşka tutulan kızlarına engel olmak için ortak bir görevde bulan eski bir karı koca olarak beyaz perdede yeniden bir araya geliyor. Working Title, Smokehouse Pictures ve Red Om Films’den Cennete Bilet, ikinci şansların tatlı sürprizini konu alan bir romantik komedi.
A divorced couple that teams up and travels to Bali to stop their daughter from making the same mistake they think they made 25 years ago.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy Romance
Süre : 104 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ol Parker
Senaryo : Ol Parker, Daniel Pipski.
Müzik : Lorne Balfe
Görüntü Yönetimi : Ole Bratt Birkeland
Kurgu : Peter Lambert
Sanat Yönetimi : Owen Paterson
Oyuncular : George Clooney, Sean Lynch, Julia Roberts, Arielle Carver-O'Neill, Ling Cooper Tang, Billie Lourd, Kaitlyn Dever, Charles Allen, Francis McMahon, Geneviève Lemon, Romy Poulier, Lucas Bravo, Dorian Djoudi, Ilma Nurfauziah, Agung Pindha, Ifa Barry, Cintya Dharmayanti, Nom Gunadi, Inaya Servais, Ida Pandita Putu Wirata, Eduard Alexander Waloni, Joshua Chan, Mia Amrisyanda, Anto Widjaja, Casey Wright, Rowan Chapman, Kyoko Yates.
Yapımcı Firma : Universal Pictures, Working Title Films, Smokehouse Pictures, Red Om Films.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır