Haftanın Yeni Filmleri 16.09.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.09.2022 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 Imax,  

Brett Morgen
 

 

Moonage Daydream
Moonage Daydream

Brett Morgen’dan daha önce hiç görülmemiş konser görüntülerini içeren Moonage Daydream sürükleyici bir sinema deneyimi. David Bowie’nin sadece esrarengiz mirasını aydınlatan bir görsel/işitsel bir uzay yolculuğu değil aynı zamanda 21. yüzyılda tatmin edici ve anlamlı bir yaşam rehberi olarak da hizmet ediyor.
A cinematic odyssey exploring David Bowie's creative and musical journey. From visionary filmmaker Brett Morgen, and sanctioned by the Bowie estate.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Documentary Music
Süre : 135 dakika
Ülke : Almanya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Brett Morgen
Senaryo : Brett Morgen
Müzik : Tony Visconti
Görüntü Yönetimi : Stefan Nadelman
Kurgu : Brett Morgen
Sanat Yönetimi : Chad Wasser, Aisha Cohen.
Oyuncular : David Bowie, Ziggy Stardust, The Thin White Duke, David Jones.
Yapımcı Firma : BMG, Live Nation Productions, Public Road Productions. (Brett Morgen)
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır