Haftanın Yeni Filmleri 23.09.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.09.2022 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Olivia Wilde
 

 

Dert Etme Sevgilim
Don't Worry Darling

Alice (Pugh) ve Jack (Styles)  çok gizli bir projenin çalışanlarının ve ailelerinin yaşadığı idealize edilmiş deneysel bir kasaba olan Victory’de yaşadıkları için çok şanslıdırler. Kurumsal vizyon sahibi ve yaşam koçu olan CEO’ları Frank (Pine) tarafından benimsenen 1950’lerin toplumsal iyimserliği, sıkı sıkıya bağlı oldukları ütopyada, günlük yaşamın her yönünü kontrol eder. Onlardan tek istenen de hiç sorgulamadan “Victory” projesine uymaları ve güvenmeleridir. Bunu yaptıkları sürece günlerini gün ederek dertsiz, mutlu bir şekilde yaşayabilirler. Ama, burası gerçekten bir cennet midir?
A 1950s housewife living with her husband in a utopian experimental community begins to worry that his glamorous company could be hiding disturbing secrets.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama Mystery Thriller
Süre : 122 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Olivia Wilde
Senaryo : Katie Silberman
Müzik : John Powell
Görüntü Yönetimi : Matthew Libatique
Kurgu : Affonso Gonçalves
Sanat Yönetimi : Mary Florence Brown, Erika Toth.
Oyuncular : Florence Pugh, Harry Styles, Chris Pine, Olivia Wilde, KiKi Layne, Gemma Chan, Nick Kroll, Sydney Chandler, Kate Berlant, Asif Ali, Douglas Smith, Timothy Simons, Ari'el Stachel, Steve Berg, Daisy Sudeikis, Marcello Reyes, Monroe Cline, Angel Mammoliti, Nataly Santiago, Daniel Nishio, Kurt Scholler, Dita Von Teese, Dimitri Dimitrov, Victoria Acker, Akuya Oritsesolaye, Jennifer Bermeo, Taylor May, Auriana Ehsani, Jessica Hiestand, Alexandra Hulme, Angel Inniss, Natasha Kalimada.
Yapımcı Firma : New Line Cinema, New Line Productions, Vertigo Entertainment, Warner Bros..
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır