Haftanın Yeni Filmleri 30.09.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.08.2022 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kristina Buozyte, Bruno Samper.
 

 

Vesper
Vesper

Dünya'nın ekosisteminin çöküşünden sonra distopik bir gelecekte geçen film, çökmüş dünyanın çürüyen kalıntılarında yaşamını sürdürmek için hayatta kalma becerilerini kullanan, güçlü ve iradeli 13 yaşındaki bir kız olan Vesper'ı (Chapman) ve hasta babası, Darius’ı (Fren)takip ediyor. Vesper, gizemli bir kadın olan Camellia'yı (McEwen) bir jet kazasından sonra yalnız ve kafası karışmış bir halde bulduğunda, oligarkların dünyayı yönetmek için genetik teknolojileri kullandığı karanlık merkezi merkez olan Citadel'e götürülmek şartıyla, Camellia’nın kayıp arkadaşını bulmasına yardım etmeyi kabul eder. Vesper çok geçmeden kötü komşusu Jonas'ın (Marsan) Camellia'nın kazasındaki trajediden sorumlu olabileceğini keşfeder. Şiddetli bir hesaplaşmayla sonuçlanan tehlikeli bir maceraya zorlanan Vesper, alternatif bir gelecek yaratmanın anahtarının kilidini açmak için zekasına ve bio-hack yeteneklerine güvenmek zorundadır.
After the collapse of Earth's ecosystem, Vesper, a 13-year-old girl struggling to survive with her paralyzed father, meets a woman with a secret who will force her to use her wits, strengths and bio-hacking abilities to fight for the possibility of having a future.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Adventure Drama Sci-Fi
Süre : 101 dakika
Ülke : Litvanya Fransa Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kristina Buozyte, Bruno Samper.
Senaryo : Kristina Buozyte, Brian Clark, Bruno Samper.
Müzik : Dan Levy
Görüntü Yönetimi : Feliksas Abrukauskas
Kurgu : Suzanne Fenn
Sanat Yönetimi : Raimondas Dicius, Ramunas Rastauskas.
Oyuncular : Raffiella Chapman, Eddie Marsan, Rosy McEwen, Richard Brake, Melanie Gaydos, Edmund Dehn, Matvej Buravkov, Marijus Demiskis, Markas Eimontas, Titas Rukas, Markas Sagaitis.
Yapımcı Firma : Rumble Fish Productions, Natrix Natrix.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır