Haftanın Yeni Filmleri 28.10.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.06.2022 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Ali Samadi Ahadi
 

 

Aya Sihirli Yolculuk
Moonbound

Anne, Bay Böcek’e yardım etmeye çalışırken kötü Ay Adam tarafından kaçırılır. Bu fantastik macerasında Peter, Anne'in nerede olduğunu yalnızca Bulutların içindeki şatoda Gece Perisi'nin akşam yemeğinde öğrenebileceklerini keşfeder ve heyecan dolu bir maceraya atılır.
The film follows the adventures of Peter, who sets out on a magical journey to the moon to rescue his little sister Anne, who was kidnapped by the evil Moon Man when she tried to help the beetle Mr. Zoomzeman to find his wife. Peter lands on the Star Meadow where he meets the sleepy Mr. Sandman, and they set out to the Night Fairy’s dinner in the castle in the clouds to find out where Anne is.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Action Adventure
Süre : 84 dakika
Ülke : Almanya Avusturya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ali Samadi Ahadi
Senaryo : Ali Samadi Ahadi, Arne Nolting.
Müzik : Ali N. Askın
Görüntü Yönetimi : Gerrit Behnken
Kurgu : Felix Batzer
Sanat Yönetimi : Gerlinde Godelmann
Oyuncular : Seslendirme: Jacob Banigan, Stephan Benson, David Daria, Gerti Drassl, Lilian Gartner, Veronika Glatzner, Jolie Natalia Handler, Stefko Hanushevsky, Elisabeth Kanettis, Michaela Kasper, Dennis J. Kozeluh, Henry Hail, Aleks Le, Jim Libby, Mellisa Mabei, Proschat Madani, Hossein Rahmani Manesh.
Yapımcı Firma : Brave New Work, Coop99 Filmproduktion, Little Dream Entertainment.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır