Haftanın Yeni Filmleri 04.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.11.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Özgür Bakar
 

 

Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan
Hep Yek 5

Ali Kapan ve adamları cezaevinden çıkıp, Altan ve Gürkan’ı aramaya başlarlar - intikamın yakıcı ateşi artık enselerindedir. Gürkan’ın dayısı Ferruh’un aracılığı ile Aşiret’in koruması altına gireceğiz derken, ülkeye kaçak yollarla giren göçmenlerden beter duruma dönüşürler... yine bir şekilde bulaştıklarının sonunu getirme konusunda uzman olan Altan ve Gürkan’ı mizah dolu bir devam filmi bekliyor.
It tells the story of Altan and Gürkan, who are trying to save Ali Kapan and his men, who are out of prison once again.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy
Süre : 98 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Özgür Bakar
Senaryo : Bilal Kalyoncu
Müzik : Fırat Haznedaroğlu
Görüntü Yönetimi : Hakkı Kaplan
Kurgu : Tolga Kuruhalilo
Sanat Yönetimi : Buket Boztepeli
Oyuncular : Önder Açıkbaş, Tuna Orhan, Sermiyan Midyat, Ulaş İnan Torun, Orhan Aydın, Ali Baykus, Emir Benderlioğlu, Ömer Naci Boz, Cansu Fırıncı, Gökhan Güneş.
Yapımcı Firma : 2506 Film (Bilal Kalyoncu)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır