Haftanın Yeni Filmleri 04.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.09.2020 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-RayÇocuk Filmi,  

Inna Evlannikova
 

 

Astronot Köpekler: Tropikal Macera
Belka i Strelka: Karibskaya tayna
Space Dogs: Tropical Adventure

19 Ağustos 1960'ta (yaklaşık 54 yıl oluyor) Sovyetler Birliği Sputnik 5'i uzaya fırlattı. Gemide 42 fare, bir tavşan, birkaç meyve sineği, bazı bitkiler ve iki çok özel köpek vardı. Belka ve Strelka, uzaya giren ve güvenle Dünya'ya geri dönen ilk hayvanlardır.  İnsanların uzay macerasının geleceğinde aracı oldular. Hem Belka hem de Strelka’nın vücutları ölümlerinden sonra korundu ve Moskova'daki Kozmonotlar Anıt Müzesi’nde sergilenmektedir Strelka'nın önemi burada bitmiyor. Smithsonian Hava ve Uzay Dergisi’ne göre Strelka'nın yavrusu Pushinka’yı Sovyet Başbakanı Nikita Khrushchev’in eşi Jacqueline Kennedy’e vermiştir ve Pushinka, Kennedys'lerle Beyaz Saray'da yaşadı.
When a mysterious and dangerous whirlpool appears in the tropics of the Atlantic Ocean, astronauts Belka and Strelka are sent to investigate. With the help of their good friends, Belka and Strelka must once again act heroically and complete a daring mission to save the planet along with the distant home of their new alien friends.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Animation Adventure Action
Süre : 80 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Inna Evlannikova
Senaryo : Mike Disa
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Olesya Gurezova
Kurgu : Inna Evlannikova
Sanat Yönetimi : Shaked Berenson
Oyuncular : Seslendirme: Mauriett Chayeb, Mari Monge, Paula Andrea Barros, Romulo Bernal, Clay Montgomery Cartland, Oscar Cheda, Jinon Deeb, Celine Elise Hakoun, Terrell Hardcastle, Christopher Leigh Jahn, Jason Kesser, Aexander Machado, Maria Antonieta Monge.
Yapımcı Firma : KinoAtis (Vadim Sotskov, Sergey Zernov.)
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 6A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır