Haftanın Yeni Filmleri 04.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.11.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Canbert Yerguz
 

 

Hazine
Hazine

Annesinin, yanına, Ankara’ya yaptığı ziyaret sırasında ani ölümü üzerine, Devlet memuru Mesut (42), yıllardır uzak kaldığı kasabası Çıkmazola’ya gitmek zorunda kalır. Annenin naaşının gelmesi beklenirken Mesut’u kasabada yaşayan kardeşi Musa (35) karşılar. Ertesi sabah gelecek cenaze beklenirken, Mesut kendini, kardeşi Musa’nın da dahil olduğu kaçak bir hazine avı ve sonrasında gelen cinayetin tam ortasında bulur.
Mesut, a civil servant who returns his hometown to bury his mother, is dragged into a treasure hunt by his younger brother Musa and finds himself tangled up with a murder.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy
Süre : 108 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Canbert Yerguz
Senaryo : Canbert Yerguz, Burak Yerlikaya.
Müzik : FPW Creative Audio
Görüntü Yönetimi : Serkan Güler
Kurgu : Evren Luş
Sanat Yönetimi : Fırat Uçan
Oyuncular : Çağlar Çorumlu, Aslıhan Gürbüz, Serkan Keskin, Şükran Ovalı, Hasibe Eren, Boran Kuzum, Gürhan Altundaşar, Mert Denizmen, Bülent Çolak, Defne Yalnız, Yaşar Karakulak, Rahmi Dilligil, Efe Yeşilay, Göktuğ Yıldırım, Selim Kaan Yıldız.
Yapımcı Firma : BKM (Necati Akpınar, Levent İntepe)
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır