Haftanın Yeni Filmleri 25.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.11.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ömer Faruk Sorak
 

 

Kendi Yolumda
Kendi Yolumda

Kendi Yolumda. Kendi Yolumda filminde, Adana'ya turneye giden Athena Gökhan'ın arabasının tamiri için gittiği tamircide müzik sevdasıyla yanıp tutuşan çırak Ömer Ali ile tanışması sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.
It follows a man as he gets an epiphany in a repair shop and ends up becoming a mechanic's apprentice.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Drama Adventure
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ömer Faruk Sorak
Senaryo : Ali Kobanbay
Müzik : Athena
Görüntü Yönetimi : Oktay Başpınar
Kurgu : Zuhal Güller, Çağrı Türkkan.
Sanat Yönetimi : Batuhan Özbulut
Oyuncular : Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Çağatay Aras, Hakan Özoğuz, Okan Çabalar, Ferit Aktuğ, Tuncer Salman, Suzan Aksoy, Erkan Can, Muhammed Cangören, Özkan Ayalp, Tamer Levent.
Yapımcı Firma : Athena Sanat, Böcek Yapım. (Gökhan Özoğuz)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır