Haftanın Yeni Filmleri 25.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.11.2022 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Gary Fleder
 

 

Tehlikeli Oyun
Poker Face

Büyük kazançların ve kayıpların olduğu poker dünyasına odaklanan filmde Russell Crowe, teknolojiden servet kazanmış dolar milyarderi ve kumarbaz Jake Foley karakterine hayat veriyor. Milyarder Foley, en iyi arkadaşlarına asla unutamayacakları bir gece hazırlar ve onlara hayal bile edemeyecekleri kadar çok para kazanma şansı tanır. Ancak bu oyunu oynamak için, oyuncuların hayatlara pahasına korudukları tek şeyi yani en özel sırlarını ortaya dökmeleri gerekir. Oyun ilerledikçe, Foley’in arkadaşları oynadıkları oyunun gerçekte neyin hakkında olduğunu keşfedecektir.
Crowe plays Jake, a tech billionaire who gathers his childhood friends to his Miami estate for what turns into a high stakes game of poker. Those friends have a love hate relationship with the host, a master game-player/planner, and he has concocted an elaborate scheme designed to bring a certain justice to all of them. However, Jake finds himself re-thinking his strategy when his Miami mansion is overtaken by a dangerous home invader whose previous jobs have all ended in murder and arson.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 94 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gary Fleder
Senaryo : Stephen M. Coates, Russell Crowe.
Müzik : Antony Partos, Matteo Zingales.
Görüntü Yönetimi : Aaron McLisky
Kurgu : Hugh Bateup
Sanat Yönetimi : Patrick James Howe
Oyuncular : Russell Crowe, Liam Hemsworth, Andrew Johnson, Aden Young, Steve Bastoni, Daniel MacPherson, Brooke Satchwell, Paul Tassone, Matt Nable, Benedict Hardie, Molly Grace, Elsa Pataky, Jack Thompson, Jacqueline McKenzie, Zara Zoe, Lynn Gilmartin, Addam Bramich, Lucy Lock, Darcy Tadich, Rakeem Diggs, Calum Anderson, Bede Warnock, Zack Grech, Oscar Mitchell, Honey Beattie, Caspar Hardaker, Moreblessing Maturure.
Yapımcı Firma : Arclight Films, Catchlight Studios, Future Artists Entertainment, Hamilton Entertainment JBH Entertainment.
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır