Haftanın Yeni Filmleri 25.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.11.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Mustafa Özer
 

 

Poşetten Kanatlar
Poşetten Kanatlar

Film, yürüme engelli bir çocuğun uçma hayalini gerçekleştirmeye çalışan arkadaşlarının yirmi sene boyunca verdiği mücadeleyi konu alıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama
Süre : 76 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mustafa Özer
Senaryo : Mustafa Duman
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Mustafa Özer
Kurgu : Mustafa Özer
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Şevki Özcan, Gülnihal Demir, Yiğit Dören, Faruk Anbarcıoğlu, Jale Ak, Ali ihsan Süzer, Mehmet Toprak, Mustafa Duman, Murat Kasal.
Yapımcı Firma : Fama Film, 4,2K Film Yapım (Faruk Anbarcıoğlu, Ali ihsan Süzer, Mustafa Duman)
Dağıtımcı Firma : Skypic Films
Sınıflandırma : Genel
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır