Haftanın Yeni Filmleri 25.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.11.2022 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Luca Guadagnino
 

 

Kemikler ve Her Şey
Bones and All

"Bones and All/Kemikler ve Her Şey", toplumun kıyılarında hayatta kalmayı öğrenen genç bir kadın olan Maren (Taylor Russell) ile dışlanmış ve hakları elinden alınmış bir serseri olan Lee (Timothée Chalamet) arasındaki ilk aşkın hikayesi... Tanışmalarının ardından Ronald Reagan dönemi Amerika'sının arka yollarından, gizli geçitlerinden ve tuzak kapılarından geçerek bin beş yüz kilometrelik bir serüvene çıkan bu iki gencin bütün çabalarına rağmen, tüm yollar onları korkunç geçmişlerine, ötekiliklerine rağmen aşklarının sürüp sürmeyeceğini belirleyecek son bir hesaplaşmaya götürecektir.
A story of first love between Maren (Taylor Russell), a young woman learning how to survive on the margins of society, and Lee (Timothée Chalamet), an intense and disenfranchised drifter, as they meet and join together for a thousand-mile odyssey which takes them through the back roads, hidden passages and trap doors of Ronald Reagan's America. But despite their best efforts, all roads lead back to their terrifying pasts and to a final stand that will determine whether their love can survive their otherness.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama Horror Romance
Süre : 130 dakika
Ülke : İtalya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Luca Guadagnino
Senaryo : David Kajganich
Müzik : Trent Reznor, Atticus Ross.
Görüntü Yönetimi : Arseni Khachaturan
Kurgu : Marco Costa
Sanat Yönetimi : Victoria Resendez
Oyuncular : Kendle Coffey, Taylor Russell, André Holland, Ellie Parker, Madeleine Hall, Christine Dye, Mark Rylance, Timothée Chalamet, Sean Bridgers, Anna Cobb, David Gordon Green, Michael Stuhlbarg, Jake Horowitz, Marshall Jackson, Marcia Dangerfield, Jessica Harper, Burgess Byrd, Chloë Sevigny, Max Soliz.
Yapımcı Firma : Frenesy Film Company, Per Capita Productions.
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : 18+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır