Haftanın Yeni Filmleri 20.01.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.12.2022 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Damien Chazelle
 

 

Babil
Babylon

Damien Chazelle'den Babil filmi, 1920'lerin Los Angeles'ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart'tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır. Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood'un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü izliyor.
A tale of outsized ambition and outrageous excess, it traces the rise and fall of multiple characters during an era of unbridled decadence and depravity in early Hollywood.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy Drama History
Süre : 189 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Damien Chazelle
Senaryo : Justin Hurwitz
Müzik : Linus Sandgren
Görüntü Yönetimi : Tom Cross
Kurgu : Ace Eure, Anthony D. Parrillo, Jason Perrine, Eric Sundahl.
Sanat Yönetimi : Paul Baker
Oyuncular : J.C. Currais, Diego Calva, Jimmy Ortega, Marcos A. Ferraez, Shane Powers, Phoebe Tonkin, Troy Metcalf, Jovan Adepo, Hansford Prince, Telvin Griffin, Jean Smart, Cutty Cuthbert, Albert Hammond Jr., Margot Robbie, Bob Levine, Brad Pitt, Olivia Wilde, Bregje Heinen, Tal Seder, Dana Marcolina, Robert Morgan, Nana Ghana, E.E. Bell, Joe Dallesandro, Sol Landerman, Karina Fontes, Circus-Szalewski, Lukas Haas, Li Jun Li, Kaia Gerber, Patrick Fugit, Eric Roberts, Cici Lau, David Lau, Tyler Seiple, Zack Newick, Rory Scovel, Olivia Hamilton.
Yapımcı Firma : Paramount Pictures
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 18+
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır