Haftanın Yeni Filmleri 20.01.2023

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Caroline Origer
 

 

Benim Tatlı Diş Perim
My Fairy Troublemaker

Doğayı çok seven Maxie ve annesi şehre taşınırlar. Bu durumdan pek de hoşnut olmayan Maxie çok kısa süre sonra Violetta ile tanışır. Bu arkadaşlık Violetta'nın kendi dünyasına geri gitmek içinMaxie'den yardım istemesiyle bir serüvene dönüşür.
A cheeky fairy named Violetta gets lost into the human world. To go back to the fairy world, She meets and teams up with a 12-year-old girl named Maxie and discovers her true destiny.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation
Süre : 85 dakika
Ülke : Lüksemburg Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Caroline Origer
Senaryo : Silja Clemens, Pamela Hickey, Dennys McCoy, Greg Nix.
Müzik : Martin Lingnau, Ingmar Süberkrüb.
Görüntü Yönetimi : Thomas Kristensen
Kurgu : Claudio Hernández
Sanat Yönetimi : Nils Eckhardt
Oyuncular : Seslendirme: Justin Daniels Anene, Alex Avenell, Stephan Benson, Merete Brettschneider, John Chadwick, Sarah Diener, Konstantin Graudus, Tim Grobe, Jella Haase, Ole Jacobsen, Tammo Kaulbarsch, Lisa-Marie Koroll, Jörn Linnenbröker, Julian Mau, Mary Murray, Mica Mylo, Lukian Rusari.
Yapımcı Firma : Fabrique d'Images, Ella Film, SERU Animation, Red Post Studio.
İthalatçı Firma : BG Filmcilik
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır