Haftanın Yeni Filmleri 20.01.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.12.2022 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Toby Genkel
 

 

Muhteşem Kedi Maurice
The Amazing Maurice

Muhteşem Maurice, şehirde hayatına alışık serseri bir kedidir ve para kazanacağı bir düzenbazlık planı vardır. Bunun için bulduğu şapşal kavalcıyı ve kavalcıya ait bir fare sürüsünü kullanacaktır. Planını uygulayacağı “Kötü Şans” kasabasına vardıklarında onları büyük bir sürpriz beklemektedir.
This story follows Maurice, a goofy streetwise cat, who has the perfect money-making scam. He finds a dumb-looking kid who plays a pipe and has his very own horde of rats, who are strangely literate.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 93 dakika
Ülke : Birleşik Krallık Almanya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Toby Genkel, Florian Westermann.
Senaryo : Terry Rossio, Terry Pratchett, Toby Genkel, Robert Chandler.
Müzik : Tom Howe
Görüntü Yönetimi : Maksims Aleksejevs, Ajay Arunan, Giuliana Bindi.
Kurgu : Adam Dolniak, Friedolin Dreesen.
Sanat Yönetimi : Heiko Hentschel
Oyuncular : Seslendirme: Hugh Laurie, Emilia Clarke, David Thewlis, Himesh Patel, Gemma Arterton, Joe Sugg, Ariyon Bakare, Julie Atherton, Rob Brydon, Hugh Bonneville, David Tennant, Jerry Hoffmann, Bastian Pastewka, Murali Perumal, Janin Ullmann.
Yapımcı Firma : Studio Rakete, Red Star 3D, Cantilever Group, Moonshot Films, Narrativia, Sky, Squeeze Studio Animation, Ulysses Filmproduktion.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : Genel
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır