Haftanın Yeni Filmleri 27.01.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.02.2021 - Ukrayna)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Richard Claus, Jose Zelada.
 

 

Ainbo: Amazon'da Büyük Macera
Ainbo

Amazon'un kalbinde yaşayan genç ve cesur bir kız olan Ainbo’nun yaşadığı bu cennet gibi orman, yeraltı kaynakları için yok edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Ainbo, en yakın arkadaşı olan prensesi ikna edemeyince, hayvan dostlarıyla birlikte yağmur ormanlarını ve yuvasını korumak için büyük bir maceraya atılır…
Ainbo is the story of a girl who was born and grew up in the deepest jungle of the Amazon in the village of Colonia. One day she discovers that her homeland is being threatened and realizes that there are other humans in the world besides her people. Using the help of her spirit guides, the skinny armadillo 'Dillo' and the heavy-set tapir 'Vaca,' she embarks on a journey to seek help from the most powerful Mother Spirit of the Amazon, Turtle 'Motelo Mama.' As she fights to save her paradise against the greed and exploitation of logging and illegal mining, she struggles to reverse this destruction and the impending evil of the 'Yacaruna,' the darkness that lives in the Amazon. Guided by her mother's spirit, Ainbo is determined to save her land and save her people before it's too late.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Adventure
Süre : 80 dakika
Ülke : Peru Hollanda Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Richard Claus, Jose Zelada.
Senaryo : Richard Claus, Brian Cleveland, Jason Cleveland, Larry Wilson, Jose Zelada.
Müzik : Vidjay Beerepoot
Görüntü Yönetimi : Sem Assink
Kurgu : Job ter Burg
Sanat Yönetimi : Pierre Salazar
Oyuncular : Seslendirme: Lola Raie, Naomi Serrano, Dino Andrade, Joe Hernandez, Thom Hoffman, Rene Mujica, Yeni Alvarez, Bernardo De Paula, Gollas Alejandra Gollas, Susana Ballesteros, Rico Sola, Gerardo Prat, Cristina Milizia, Jon Olson.
Yapımcı Firma : Cinema Management Group, Cool Beans, Tunche Films.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır