Haftanın Yeni Filmleri 27.01.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.01.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 
 

 

İfrit-i Cin
İfrit-i Cin Cin Kapanı

Epilepsi hastası Aziz çocukken babası tarafından şiddet görmüş vebu durum onun hayatında bitmek bilmeyen kabuslara yol açmıştır. Aziz aracıyla hamile bir kadına çarpar. Kadın ve karnındaki çocuk kazada ölürler. Aziz olay yerinden kaçar ve izini kaybettirir. Kadının eşi bir büyücü bulup kazaya neden olan kişiye bir ölüm büyüsü yaptırır.Suçlunun Aziz olduğunu hiçbir insan bilmemektedir. Ama büyücünün hizmetindeki varlıklar artık Aziz’in hayatına dahil olmuştur. Aziz’in bu durumunu farkeden iki arkadaşı İrem ve CanAziz’e yardım  etmek isterler fakat kendilerini bir anda paranormal olayların içinde bulurlar.
Aziz, who has epilepsy, was abused by his father when he was a child, and this situation led to endless nightmares in his life. Aziz hits a pregnant woman with his car. The woman and the child in her womb die in the accident. Aziz flees the scene and loses his track.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 60 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ertuğrul Yüreklikul
Senaryo : Ertuğrul Yüreklikul
Müzik : Taner Arslan
Görüntü Yönetimi : Metin Yaşar Çelik
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Burak Ergün, Canan Çalışkan, Kerem Kurt, Eren İskender, Gülderen Çapa, Kerem Kütük, Cansu Aşık.
Yapımcı Firma : Makinist Film
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır