Haftanın Yeni Filmleri 03.02.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.02.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Özgür Bakar
 

 

Musallat 3
Musallat 3

Burhan, on beş yıl önce yaşanan korkunç olayların ardından, cinlerin saldırısıyla oğlunu ve gelinini kaybeder. Oğlu ve geleninin ölümünün sorumlusu görülen Burhan, bu nedenle akıl hastanesine gönderilir. Ancak onun peşinde olan ateşten yaratılanlar, Burhan'ı akıl hastanesinde de rahat bırakmaz.
After the events that took place fifteen years ago, Burhan lost his son and daughter-in-law with the attack of the demons, and was placed in a mental hospital as responsible for the deaths of his son and daughter-in-law. But; The "creatures of fire" in pursuit of Burhan were not left alone in the mental hospital where he was admitted.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Özgür Bakar
Senaryo : Alper Kıvılcım, Güray Ölgü.
Müzik : Fırat Deniz Haznedaroğlu, Çağlar Haznedaroğlu.
Görüntü Yönetimi : Uğur Kaplan
Kurgu : Sait Ali Demir
Sanat Yönetimi : Cem Gül
Oyuncular : İbrahim Aslan, Pelinsu Çileli, Kurtuluş Şakirağaoğlu, Saadet Galin, Tuğçe Çelikünal, Ayse Keseroğlu, Burçin Çelikünal, Seyhan Taşdemir, Zeynep Tülay Sağyaşar, Elçin Atamgüç, Esengül Yılmaz Şenalp.
Yapımcı Firma : Mia Yapım (Banu Akdeniz)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır