Haftanın Yeni Filmleri 17.02.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.02.2023 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Guillaume Canet
 

 

Asteriks ve Oburiks Orta Krallık
Astérix & Obélix: L'Empire du Milieu
Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

Efsane serinin son filminin oyuncu kadrosunda ise Vincent Cassel, Guillaume Canet, Gilles Lellouche, Marion Cotillard ve Ibrahimovic var. Yıl M.Ö. 50. Çin İmparatoriçesi, kötü prens Deng Tsin Qin tarafında esir alınmıştır. İmparatoriçenin tek kızı Ra-Na kaçmayı başarmış, sihirli iksir sayesinde insanüstü güçlere sahip olan Asteriks ve Oburiks’ten yardım istemeye gelmiştir. Karada ve denizde birbirinden tehlikeli pek çok maceraya atılan Ra-Na ve yeni arkadaşları imparatoriçeyi zamanında kurtarabilecek midir?
The only daughter of the Chinese emperor Han Xuandi, escapes from a strict prince and seeks help from the Gauls and the two brave warriors Asterix and Obelix.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Adventure Comedy Family
Süre : 112 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Guillaume Canet
Senaryo : Julien Hervé, Guillaume Canet, René Goscinny, Albert Uderzo.
Müzik : Matthieu Chedid
Görüntü Yönetimi : André Chemetoff
Kurgu : Christophe Belena
Sanat Yönetimi : Bertrand Clercq-Roques, Sandrine Jarron, Dominique Moisan.
Oyuncular : Guillaume Canet, Gilles Lellouche, Vincent Cassel, Jonathan Cohen, Marion Cotillard, Julie Chen, Leanna Chea, José Garcia, Zlatan Ibrahimovic, Ramzy Bedia, Bun-hay Mean, Linh-Dan Pham, Tran Vu Tran, Philippe Katerine, Jérôme Commandeur, Audrey Lamy, Franck Gastambide, Vincent Desagnat, Laura Felpin, Issa Doumbia, Thomas Vandenberghe, Marc Fraize, Florian Ordonez, Olivio Ordonez, Raphaël Carlier, David Coscas, Tatiana Goussef, Yann Papin.
Yapımcı Firma : Pathé, Trésor Films.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 10+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır