Haftanın Yeni Filmleri 17.02.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.01.2023 - Meksika)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Rhys Waterfield
 

 

Winnie -the- Pooh: Kan ve Bal
Winnie -the- Pooh: Blood and Honey

Winnie The Pooh ve Piglet, Christopher Robin tarafından terk edildikten sonra vahşi katillere dönüşürler. Yüz Dönüm Ormanı artık kurbanlarını bekleyen öfkeli iki katilin oyun alanı olmuştur.
Now feral and bloodthirsty, Winnie-the-Pooh and Piglet terrorize Christopher Robin and a group of young women at a remote house.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 84 dakika
Ülke : Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rhys Waterfield
Senaryo : Rhys Waterfield
Müzik : Andrew Scott Bell
Görüntü Yönetimi : Vince Knight
Kurgu : Jake Bentley, Seb Cox.
Sanat Yönetimi : Ben J. Williams
Oyuncular : Maria Taylor, Craig David Dowsett, Chris Cordell, Natasha Rose Mills, Danielle Ronald, Amber Doig-Thorne, Paula Coiz, May Kelly, Danielle Scott, Natasha Tosini, Gillian Broderick, Frederick Dallaway, Simon Ellis, Mark Haldor, Richard Harfst, Nikolai Leon, Marcus Massey, Richard D. Myers, Jase Rivers, Bao Tieu, Toby Wynn-Davies.
Yapımcı Firma : ITN Studios, Jagged Edge Productions.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CJ Enm
Sınıflandırma : 18+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır