Haftanın Yeni Filmleri 24.02.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.01.2022 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bobby Moresco
 

 

Lamborghini
Lamborghini: The Man Behind the Legend

İkinci Dünya Savaşı’nın ardından hayallerini gerçekleştirmek için eve dönen Ferruccio Lamborghini, işe önce traktör üretimiyle başlar. Hayatının aşkı ile evlenen ve inandığı iş için elindeki her şeyi satan Lamborghini’nin hedefi yükseklerdedir. Ferrari markasının kurucusu Enzo Ferrari’yle birlikte araba yapmak isteyen Lamborghini, ondan hayatının reddini yer. O günden sonra, dünyanın en hızlı araçlarına sahip olan Ferrari’den daha iyisini yapmak için çalışacaktır. Aralarında amansız bir rekabet ve hiç bitmeyen bir yarış başlar… Böylece ortaya muhteşem mühendislik ve adeta sanat harikası olan, dünyaca ünlü boğa armalı arabalara imza atar.
The life story of Ferruccio Lamborghini, the founder of Lamborghini.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Biography Drama Sports
Süre : 97 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İtalya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Bobby Moresco
Senaryo : Bobby Moresco
Müzik : Tuomas Kantelinen, Tony Renis.
Görüntü Yönetimi : Blasco Giurato
Kurgu : Kayla Emter
Sanat Yönetimi : Fabrizia Tulumello
Oyuncular : Frank Grillo, Mira Sorvino, Gabriel Byrne, Eliana Jones, Giorgio Cantarini, Hannah van der Westhuysen, Patrick Brennan, Francesca Tizzano, Chiara Primavesi, Fortunato Cerlino, Giorgia Pagliacci, Tommaso Basili, Dan Matteucci, Ema Kovac, Leonardo Cecchi, Romano Reggiani, Loris Loddi, Matteo Leoni, Elles Case, Andrea Bruschi, Francesca De Martini, Leonardo Salerni, Luca Riemma.
Yapımcı Firma : Ambi Pictures, Grindstone Entertainment Group, Lambo Film, Lionsgate.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır