Haftanın Yeni Filmleri 24.02.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.02.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  
 

 

Batıl 2
Batıl 2

Cemile ve Zeynep'in anneleri yıllar önce köyün ileri gelenlerinden Hasan Ağa ve arkadaşları tarafından iftiraya maruz kalarak öldürülür. Yıllarca intikam duygusunu içinde taşıyan Zeynep, ölen annesinin hanesine yapılmış olan büyüye maruz kalmış ve bu büyünün etkisiyle ölüm saçmaya başlamıştır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 74 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Dursun Bedel
Senaryo : Bülent Özden
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Yunus Furkan Bedel
Kurgu : Mert Yeniçeri
Sanat Yönetimi : Kevser Kula
Oyuncular : Bülent Özden, Buket Sivrikaya, Adem Gerçek, Şeyma Yücel, Birkan Şahin, Ali Ceylan, Hüseyin Karagöz, Sedat Uluışık, Tuğrul Yıldırım, Altın Jumokova, Leyla Göküş, Kevser Kula, Enver Yabansu, Yavuz Ortak, Celil Pakkan, Cemil Pakkan, Metin Köse, Ömer Taşkaya, Muhammet Özdemir, Cemil Fidan, Süleyman Karataş, Nurgül Güngör.
Yapımcı Firma : Bulut Film Medya (Emre Bulut)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır