Haftanın Yeni Filmleri 03.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.03.2023 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 Imax,  

Michael B. Jordan
 

 

Creed 3: Efsane Devam Ediyor
Creed III

Metro Golden Mayer Pictures’dan, Michael B. Jordan’ın ilk yönetmenlik denemesini yaptığı ve hit serinin üçüncü filminde, Adonis Creed rolüyle geri döndüğü Creed III: Efsane Devam Ediyor, geliyor. Filmin diğer bağrollerinde Tessa Thompson (“Creed” seris, “Passing”), Jonathan Majors (“Da 5 Bloods,” “Lovecraft Country”), Wood Harris (“Creed” seris, “Blade Runner 2049”), Florian Munteanu (“Creed II,” “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings”), yeni oyuncu Mila Kent, ve Phylicia Rashad (“Creed” franchise, “Soul”) yer alıyor. Jordan filmi Keenan Coogler (“Space Jam: A New Legacy”) & Zach Baylin (“King Richard”) tarafından yazılan, Ryan Coogler (“Black Panther: Wakanda Forever”) ve Keenan Coogler & Zach Baylin’in hikayesine dayanan senaryodan yönetti. Yapımcılar Irwin Winkler, Charles Winkler, William Chartoff, David Winkler, Ryan Coogler, Michael B. Jordan, Elizabeth Raposo, Jonathan Glickman ve Sylvester Stallone. Yönetici yapımcılar Sev Ohanian, Zinzi Coogler, Nicolas Stern ve Adam Rosenberg. Jordan’ın da dahil olduğu kamera arkası ekibinde; görüntü yönetmeni Kramer Morgenthau (“Creed II,” “Thor: The Dark World”), yapım tasarımcısı Jahmin Assa (“mid90s,” “Angelyne”), editör Tyler Nelson (“The Batman,” “Rememory”), kostüm tasarımcısı Lizz Wolf (“Creed II,” “Pacific Rim: Uprising”), bir beste ile kompozitör Joseph Shirley (“Jackass Forever,” “The Book of Boba Fett”) yer alıyor.
Adonis has been thriving in both his career and family life, but when a childhood friend and former boxing prodigy resurfaces, the face-off is more than just a fight.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama Action
Süre : 116 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Michael B. Jordan
Senaryo : Keenan Coogler, Zach Baylin.
Müzik : Joseph Shirley
Görüntü Yönetimi : Kramer Morgenthau
Kurgu : Jessica Baclesse, Tyler Nelson.
Sanat Yönetimi : Justin Allen, Jarrette Moats.
Oyuncular : Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Jonathan Majors, Wood Harris, Phylicia Rashad, Mila Davis-Kent, Jose Benavidez, Selenis Leyva, Florian Munteanu, Thaddeus J. Mixson, Tony Bellew, Patrice Harris, Ann Najjar, Jacob 'Stitch' Duran, Terence Crawford, Bobby Hernandez, Yahya McClain, Lamont Lankford, Corey Calliet, Kenny Bayless, Todd Grisham, Jessica McCaskill, Maya Page, Jimmy Lennon Jr., Russell Mora, Al Bernstein, Mauro Ranallo, Brianna Valeria Gonzalez Vazquez, Shayra Medal, Kimberly Davis.
Yapımcı Firma : MGM
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır