Haftanın Yeni Filmleri 03.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.08.2021 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Tony Gatlif
 

 

Tom Medina
Tom Medina

Bir çocuk mahkemesi Tom Medina’yı Fransa’nın güneyindeki Camargue bölgesine, doğayla uyum içinde yaşayan iyi kalpli Ulysse’nin bakımına gönderir. Boğalar ve atlar tarafından büyülenen Tom, Ulysse’nin rehberliğinde hırsızlığı bırakır ve değişmeyi ister. Karşılaştığı düşmanlığa isyan eden Tom, kaderiyle savaşmaya devam ederken Suzanne ile yolları kesişir.
In the mystical Camargue, Tom Medina arrives in supervised freedom at Ulysses, a man with a big heart. Tom aspires to be a good person. But he comes up against an ambient hostility that does not change his respect. When he crosses paths with Suzanne, who has been separated from her daughter, Tom is ready to create his own justice to take revenge on the world.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Drama
Süre : 100 dakika
Ülke : İsviçre Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tony Gatlif
Senaryo : Tony Gatlif
Müzik : Tony Gatlif, Manero, Delphine Mantoulet, Nicolas Reyes, Karoline Rose Sun.
Görüntü Yönetimi : Patrick Ghiringhelli
Kurgu : Monique Dartonne
Sanat Yönetimi : Philippe Kara-Mohamed, Catherine Rigault.
Oyuncular : David Murgia, Slimane Dazi, Karoline Rose Sun, Suzanne Aubert, Lyes Ouzeri, Romain Carbuccia, Morgan Deschamps, Clément Bouchet, Didier Bourguignon, Pietro Botte, Chloe Catrin, Maëlys Rebuttini, Fleur Tognet, Bence Hortovànyi, Adrien Coché, Tony Guerrero, Auguste Losada, Yves Lebas, Césaire Salomon, Tristan Espigue, Adam Samira, Manon Vidal, Luce Dejoie, Anaïs Durr, Manon Colomb de Daunant, Maryse Maurin, Philippe Reig.
Yapımcı Firma : Princes Films, LUMA Foundation.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 10+
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır