Haftanın Yeni Filmleri 03.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.09.2020 - Norveç)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Gunhild Enger
 

 

Kaptan Porsuk Kayıp Hazinenin Peşinde
Knutsen & Ludvigsen 2 - Det store dyret
Two Buddies and a Badger

Knutsen ve Ludvigsen tünellerde yaşayan iki arkadaştır. Bir gün Knutsen ve Ludvigsen , tünellerini kaybedebileceklerini ve oradan taşınmaları gerektiğini öğrenirler. Onlara sadece efsanevi korsan Kaptan Porsuk yardımcı olabilir. Ama o nerede? Knutsen ve Ludvigsen, Kaptan Porsuk’u bulmak ve tünellerini kurtarmak için çılgın bir maceraya atılırken inanılmaz bir yolculuk başlar.
Drama ensues when Knutsen and Ludvigsen discover that they may loose their tunnel. Only the legendary pirate Captain Knutsen can help. But where is he? An amazing journey unfolds as Knutsen and Ludvigsen depart on a wild adventure to find Captain Knutsen and save their tunnel. But the salvation turns out to be even closer to home than anyone dared guess. It lives in the tunnel, has hundred of heads and at least fourteen legs.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Animation Comedy Family
Süre : 78 dakika
Ülke : Norveç
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gunhild Enger, Rune Spaans.
Senaryo : Øystein Dolmen
Müzik : Kåre Vestrheim
Görüntü Yönetimi : Rune Spaans
Kurgu : Anders Bergland, Gunhild Enger, Simen Gengenbach, Rune Spaans.
Sanat Yönetimi : Olve Vigeland Askim
Oyuncular : Seslendirme: John F. Brungot, Hermann Sabado, Per Inge Torkelsen, Heidi Goldmann, Anne Grete Preus, Marika Enstad, Bartek Kaminski, Mimmi Tamba, Kristin Grue, Hasse Hope, David Skaufjord, Gunhild Enger, Ingunn Sundelin, Gisle Tveito, Ronny Haugeland, Laila Skorpen.
Yapımcı Firma : Tordenfilm AS
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır