Haftanın Yeni Filmleri 03.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.12.2022 - Meksika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Marc Forster
 

 

Hayata Röveşata Çeken Adam
A Man Called Otto

New York Times’ın çok satanlar listesinde zirveye tırmanan komik ve dokunaklı kitaptan uyarlanan Hayata Röveşata Çeken Adam, tek eğlencesi kendisinden bıkmış komşularını eleştirmek ve acımasızca yargılamak olan huysuz dul Otto Anderson'un (Tom Hanks) hikâyesini anlatıyor. Otto’nun yan dairesine hayat dolu genç bir aile taşındığında, Otto dişine göre bir rakiple, kıvrak zekâsı ve ağzı burnunda karnı ile, Marisol ile karşılaşıyor. Marisol ve Otto’nun arasında Otto’nun hayatını ters yüz edecek bir dostluk başlıyor.
Otto (Tom Hanks) is a grumpy isolated widower with staunch principles, strict routines and a short fuse, who gives everyone in his neighborhood a hard time as he watches over it like a hawk. Just as it seems like he’s finally given up on life, an unlikely and reluctant friendship develops with his new neighbors. Little by little, Otto undergoes a subtle transformation…but is he really capable of change?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy Drama
Süre : 126 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İsveç
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Marc Forster
Senaryo : David Magee
Müzik : Thomas Newman
Görüntü Yönetimi : Matthias Koenigswieser
Kurgu : Matt Chesse
Sanat Yönetimi : Barbara Ling
Oyuncular : Tom Hanks, John Higgins, Tony Bingham, Lily Kozub, Mack Bayda, Cameron Britton, Juanita Jennings, Peter Lawson Jones, Max Pavel, Kailey Hyman, Peter Sipla, Patrick Stanny, Allyson R. Hood, Carl Clemons, Connor McCanlus, Kristy Nolen, Dominick Marrone, Cindy Jackson, Mariana Treviño, Manuel Garcia-Rulfo, Christiana Montoya, Alessandra Perez, Rachel Keller, Bodhi Wilson, Ira Amyx, Greg Allan, Truman Hanks, Jon Osbeck, Elle Chapman.
Yapımcı Firma : 2DUX², Playtone, SF Productions, SF Studios, STX Entertainment.
İthalatçı Firma : TME Films
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır