Haftanın Yeni Filmleri 10.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.12.2022 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Jessica Rau
 

 

Pinkfong: Baby Shark Filmi
Pinkfong Sing-Along Movie: Wonderstar Concert
Pinkfong: Baby Shark

Filmde çocukların hayran olduğu Pingfong ve Hogi'nin tüm dünyada hit olan şarkısı Babyshark dahil olmak üzere sevilen şarkıları Türkçe dublajlı olarak izleniyor...
Wonderville's favorite problem-solving duo, Pinkfong and Hogi, assembles a group of friends to produce their first-ever live concert. The crew must learn to come together as a team and compromise as they create the ultimate interactive experience with sing-along lyrics and matching choreography. Pinkfong Sing-Along Movie 2: Wonderstar Concert is a sequel to the movie Pinkfong & Baby Shark’s Space Adventure (2020), filled with Pinkfong's most beloved songs, including the global mega-hit, Baby Shark!

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation
Süre : 71 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sukyoung Kim
Senaryo : Sukyoung Kim
Müzik : Jessica Rau
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Allen York Bailey, Lexi Fontaine, Larissa Gallagher, Kyle McCarley, Cassandra Lee Morris, Colleen O'Shaughnessey, Jessica Rau, Tara Sands, Stephanie Sheh.
Yapımcı Firma : Fathom Events (Sukyoung Kim)
İthalatçı Firma : Majestik Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır