Haftanın Yeni Filmleri 17.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.01.2023 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

David Alaux, Eric Tosti, Jean-François Tosti.
 

 

Kahraman Kuyruklar
Pattie et la colère de Poséidon
Argonuts

Genç, zeki ve cesur bir fare olan Pati ile kedi arkadaşı Sam, Antik Yunan'daki en tuhaf ve tehlikeli yaratıklarla savaşmak için zorlu bir yola çıkacaklar! Sevimli dostlarımız, Usta kahraman Jason’ un önderliğinde yaşadıkları kenti kurtarabilmek için   önlerine çıkan zorluklara karşı büyük mücadele veriyorlar.
Life in Yolcos, a beautiful and prosperous port city in ancient Greece, is peaceful as the population is threatened by the wrath of Poseidon.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 95 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David Alaux, Eric Tosti, Jean-François Tosti.
Senaryo : David Alaux, Eric Tosti, Jean-François Tosti.
Müzik : Olivier Cussac
Görüntü Yönetimi : Lambert Assémat
Kurgu : Jean-Christian Tassy
Sanat Yönetimi : Youssef Lakssir
Oyuncular : Seslendirme: Kaycie Chase, Christophe Lemoine, Emmanuel Curtil, Michel Tureau, Frantz Confiac, Jérôme Pauwels, Barbara Tissier, Paul Borne, Emmanuel Garijo, Valérie Siclay, Julien Bouanich, Serge Biavan, Pascal Casanova, Céline Montsarrat, Aloïs Le Labourier, Juliette Davis.
Yapımcı Firma : Apollo Films, France 3 Cinéma, TAT Productions.
İthalatçı Firma : Yeni Teknoloji
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır