Haftanın Yeni Filmleri 24.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.03.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Atakan Şatıroğlu
 

 

Kestik Babacım
Kestik Babacım
Movie Within Movie

Günlük yaşamlarında sıkı dost olan yönetmen (Erman), senarist (Ceyhun), aktör (Berkay) üçlüsü bir aşk filmi çekme gayretindedir. Ne var ki maddi imkansızlıklar ve kişisel beceriksizlikler sebebiyle işi ellerine yüzlerine bulaştırmaktadırlar. Kameranın önünde tutku dolu bir aşk hikayesi yaşanırken, kameranın arkasında ise komik olaylar yaşanmaktadır. Seyirci yer yer filmin içindeki filme dahil olurken yer yer tüm aksaklıklarıyla set atmosferine dahil olur. Tamamı kartonlardan kurulu dekoru ve set atmosferiyle dikkat çeken film, kısaca ''Sette Geçen Bir Aşk Hikayesi'' üzerinden kara komediyi yakalamaktadır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy Action
Süre : 80 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Atakan Şatıroğlu
Senaryo : Saygın Ersin, Berkay Berkman, Ezgi Gizem Gülümser, Atakan Şatıroğlu.
Müzik : Nesil Ayan, Ahmet Güler.
Görüntü Yönetimi : Arif Özçetin, Abdurrahim Sarıtaş.
Kurgu : Ali Dokur, Anıl Konuşkan.
Sanat Yönetimi : Ali Dokur, Anıl Konuşkan.
Oyuncular : Erman Erbek, Yağmur Sevgi Koysal, Ceyhun Tutal, Berkay Berkman, Altan Gördüm, Cemalettin Çekmece, İnci Koparan.
Yapımcı Firma : Kuyu Yapım, Ayhan Işık Production. (Berkay Berkman, Atakan Şatıroğlu)
Dağıtımcı Firma : Skypic
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır