Haftanın Yeni Filmleri 24.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.03.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Onur Aldoğan
 

 

Gerçek Cinler 2
Gerçek Cinler 2

Özge ve Nisa bir medya şirketinde çalışmak için İzmir'den İstanbul'a gelirler. Çalışmaya başladıkları medya şirketindeki yönetmen korku filmleri ile ünlü birisidir ve kendisine gelen bir mail sonrası Cafer adında birisi ile tanışır. Cafer elinde gerçek cin görüntülerinin olduğunu söyler. Hatta medya şirketine yolladığı harddisk içindeki görüntülerin gerçek olduğunu kanıtlamak için bir de madalyon yollar. Bu madalyonu kim takarsa Cinler ona musallat oluyordur. Özge ve Nisa bundan habersiz Cafer'den gelen kargoyu açar ve görüntüleri izlerken de madalyonu yanlışlıkla takarlar. Henüz kalacakları yerleri olmadığı için Özge ve Nisa şirkette çalışan herkes çıktıktan sonra geceleri medya şirketinde kalmaktadır. Ama artık yalnız değildirler. Madalyonu taktıkları için Cinler de kaldıkları yere çoktan gelmiştirler...
Özge and Nisa come to Istanbul from Izmir to work in a media company. The director at the media company they started to work with is famous for horror movies and after an e-mail, he meets a person named Cafer. Cafer says he has real genie images. He even sends a medallion to the media company to prove that the images in the hard drive are real. Whoever wears this locket is haunted by the Jinn. Unaware of this, Özge and Nisa open the cargo from Cafer and accidentally wear the medallion while watching the footage. Since they do not have a place to stay yet, Özge and Nisa stay at the media company at night after everyone working in the company leaves. But they are no longer alone. Since they put on the medallion, the Jinn have already arrived at their place of residence.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror
Süre : 89 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Onur Aldoğan
Senaryo : Onur Aldoğan
Müzik : Rahim Ozan Demir
Görüntü Yönetimi : Onur Aldoğan
Kurgu : Onur Aldoğan
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Gizem Noyan, Lara Fandaklı, Onur Aldoğan, Sinan Taşkan, Ömer Fikret Şen, İlkay Bayırdar, Zekiye Tombak, Şafak Erezer, Ayşe Ceylan, Ceyhun Sevilmiş.
Yapımcı Firma : ONN Medya (Onur Aldoğan)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır