Haftanın Yeni Filmleri 24.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.02.2023 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Haruo Sotozaki
 

 

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To The Swordsmith Village
Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-Hen
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To The Swordsmith Village

İyi kalpli bir çocuk olan Tanjiro Kamado, ailesinin acımasızca öldürülmesinin ardından küçük kız kardeşi Nezuko'yu tekrar insana dönüştürme umuduyla iblis avcısı olmaya karar verir. Tanjiro, yoldaşları Zenitsu ve Inosuke ve Demon Slayer Corps'un en yüksek rütbeli üyelerinden biri olan Tengen Uzui ile birlikte, müthiş yüksek rütbeli iblisler Daki ve Gyutaro ile karşılaştıkları bir göreve çıkar.
All the Upper Rank Demons assemble at the Infinity Castle after Upper Six Demons' defeat. The 10th and 11th episodes of "Yukaku" will be screened for the first time in theaters. In addition, the first episode of "Swordsmith Village Edition", which depicts the encounter between Kasumibashira Muichiro Tokitou and Koibashira Mitsuri Kanroji in a new mission area, and the appearance of the first string demons gathered in Mugen Castle. is screened.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Adventure
Süre : 110 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Haruo Sotozaki
Senaryo : Koyoharu Gotouge
Müzik : Yuki Kajiura, Go Shiina.
Görüntü Yönetimi : Yûichi Terao
Kurgu : Manabu Kamino
Sanat Yönetimi : Kôji Etô
Oyuncular : Zach Aguilar, Laila Berzins, Kira Buckland, Reba Buhr, Griffin Burns, Christine Marie Cabanos, Ray Chase, Greg Chun, Amber Lee Connors, Robbie Daymond, Lucien Dodge, Yuri Ehara, Stephen Fu, Makoto Furukawa, Toshio Furukawa, Natsuki Hanae, Kana Hanazawa, Kazuhiko Inoue, Marina Inoue, Akira Ishida, Shizuka Ishigami, Yuki Kawahara.
Yapımcı Firma : Ufotable
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır