Haftanın Yeni Filmleri 31.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.01.2023 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Nicholas D. Johnson, Will Merrick.
 

 

Kayıp
Missing

Kayıp Aranıyor’un yaratıcılarından gelen Kayıp, heyecan verici bir roller-coaster gizemi aslında filmde yaşananların size ne kadar yakın olduğunu hatırlatıyor. Annesinin, erkek arkadaşıyla çıktığı Kolombiya tatilinde kaybolmasıyla June’un aradığı cevaplar uluslararası bürokrasiyle gizlenir.
From the minds behind Searching comes Missing, a thrilling roller-coaster mystery that makes you wonder how well you know those closest to you. When her mother (Nia Long) disappears while on vacation in Colombia with her new boyfriend, June's (Storm Reid) search for answers is hindered by international red tape. Stuck thousands of miles away in Los Angeles, June creatively uses all the latest technology at her fingertips to try and find her before it's too late. But as she digs deeper, her digital sleuthing raises more questions than answers...and when June unravels secrets about her mom, she discovers that she never really knew her at all.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Thriller
Süre : 111 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Nicholas D. Johnson, Will Merrick.
Senaryo : Nicholas D. Johnson, Will Merrick.
Müzik : Julian Scherle
Görüntü Yönetimi : Steven Holleran
Kurgu : Austin Keeling, Arielle Zakowski.
Sanat Yönetimi : Amanda Campanaro
Oyuncular : Tim Griffin, Ava Zaria Lee, Nia Long, Kimberly Cheng, Storm Reid, Ken Leung, Amy Landecker, Megan Suri, Lisa Yamada, Sharar Ali-Speakes, Jameel Shivji, Michael Segovia, Daniel Henney, Joaquim de Almeida, Lauren B. Mosley, Rick Chambers, Tracy Vilar, Viviana Salinas, Juan Carlos Goméz Ortega, Briana McLean, Monica Bhatnagar.
Yapımcı Firma : Screen Games
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır