Haftanın Yeni Filmleri 31.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.01.2023 - Portekiz)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Michael Jacobs
 

 

Belki Evet, Belki Hayır
Maybe I Do

Bir süredir mutlu bir ilişkileri olan Michelle ve Allen, evlenmeye karar verdiklerini açıklamak için anne babalarını bir araya getirmeye karar verir. Ancak beklenmedik bir gerçek ortaya çıkar; aileler birbirini gayet iyi tanımaktadır ve bu tanışıklık evlilik hakkında bambaşka fikirlerin ortaya çıkmasına sebep olur. Eğlenceli hikayesi ve yıldız kadrosuyla Belki Evet, Belki Hayır keyif dolu bir romantik komedi.
With a star-studded ensemble cast, Maybe I Do stars Diane Keaton, Richard Gere, Susan Sarandon, Emma Roberts, Luke Bracey and William H. Macy in a multi-generational romantic comedy. Michelle (Roberts) and Allen (Bracey) have reached the point in their relationship to take the next steps toward marriage.  Thinking it is a good idea to invite their parents to finally meet, they set a dinner and make it a family affair. To everyone's surprise, the affair takes on a whole new meaning as the parents already know each other all too well - they've been cheating on their spouses for months...with each other. Trapped in this precarious predicament, they try to hide their dalliances from the kids while confronting their spouse's lovers head-on.  Let the games begin!

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy Romance
Süre : 95 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Michael Jacobs
Senaryo : Michael Jacobs
Müzik : Lesley Barber
Görüntü Yönetimi : Tim Suhrstedt
Kurgu : Erica Freed Marker
Sanat Yönetimi : Lily Guerin
Oyuncular : Mezi Atwood, Kevin D. Benton, Luke Bracey, Setty Brosevelt, Richard Gere, Diane Keaton, Michael Kostroff, Adrienne Acevedo Lovette, William H. Macy, Valeria Marrero, Natalie Ortega, Azriél Patricia, Emma Roberts, Susan Sarandon, Nicole Izanec, Gina Jun, Kirk Kelly.
Yapımcı Firma : Endeavor Content, Vincent Newman Entertainment.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır