Haftanın Yeni Filmleri 31.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.03.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

İbrahim Halil Öztekin
 

 

Cinle Evlilik
Cinle Evlilik
Jinn Marriage

2003 yılında bir cinin bir insanla yaptığı evlilik. ve o süreçte o insanın neler yaşadığını anlatan gerçek bir hikaye. O evlilikten ve cinden nasıl kurtulduğunu anlatan korku dolu bir hikaye.
www.ibrahimoztekin.com
A genie's marriage to a human in 2003. and a true story about what that person went through in that process. It's a horror story about how he got out of that marriage and the demon.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 95 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : İbrahim Halil Öztekin
Senaryo : İbrahim Halil Öztekin
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Mehmet Kütük
Kurgu : İbrahim Halil Öztekin
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : İbrahim Halil Öztekin, Rabia Tunç, Halit Orhan, Elvan Öztekin, Okan Erkan.
Yapımcı Firma : Öztekin Yapım (İbrahim Halil Öztekin)
Dağıtımcı Firma : Öztekin Yapım
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır