Haftanın Yeni Filmleri 12.05.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.10.2022 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Pierre Core
 

 

Belle ve Sebastian: Cesur Dostum
Belle et Sébastien: Nouvelle génération

On yaşındaki Sebastian tatilini gönülsüzce büyükannesi ve teyzesiyle dağlarda geçirmek zorundadır. Şehirde büyüyen bir çocuk için tatil dağlarda koyunları otlatmak yani çobanlık yapmak değildir. Fakat hesaba katmadığı şey onu en heyecan verici tatilin beklediği gerçeğidir. Belle sahibi tarafından kötü muamele gören kocaman kartopu gibi bembeyaz bir köpektir. Belle ve Sebastian ilk karşılaşmalarında birbirlerine alışmış ve tüm günü birlikte dağlarda koşarak geçirir olmuşlardır. Geçen zaman içerisinde Sebastian, Belle’nin yardımıyla cesur bir çobana dönüşür. Şimdi sırada yeni bulduğu dostu Belle’yi kötü sahibinden korumak için her şeyi yapmaya hazır olan cesur Sebastian’ın en heyecan verici tatil filmini izlemeye hazır olun.
10-year-old Sebastien reluctantly spends his vacation in the mountains with his grandmother and aunt. Helping them with the sheep is hardly an exciting prospect for a city boy like him - but that is without considering his encounter with Belle, a huge dog mistreated by her owner. Ready to do anything to fight injustice and to protect his new-found friend, Sebastien will spend the craziest summer of his life.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Adventure
Süre : 96 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Pierre Core
Senaryo : Alexandre Coffre, Pierre Coré.
Müzik : David Menke
Görüntü Yönetimi : Gilles Porte
Kurgu : Samuel Danési
Sanat Yönetimi : Philippe Chiffre
Oyuncular : Robinson Mensah Rouanet, Michèle Laroque, Alice David, Caroline Anglade, Syrus Shahidi, Aurélien Recoing, Lou Lambrecht, Noa Faure-Duval, Noam Grasset, Alois Pedrono, Eloan Bernasconi-Straub, Raphael Sevault, Inès Pech, Samuel Mathieu, Mikaël Alhawi, Laurent Collombert.
Yapımcı Firma : Radar Films, Gaumont.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır