Haftanın Yeni Filmleri 14.04.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.04.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Osman Tuğra
 

 

Umay
Umay

1850 yıllarında gerçek yaşanmış olayı bir youtuber gün yüzüne çıkarıyor kara büyüler ve ölüm büyüleri yapan bir kadının tekrar ortaya çıkması ile birlikte korku gerilim dolu anlar başlamaktadır.
A youtuber unearths the real event in the 1850s. With the reappearance of a woman who casts black magic and death spells, moments of fear and tension begin.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 81 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Osman Tuğra
Senaryo : Tamer Küçük
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Barış Kuyumcu
Kurgu : Osman Tuğra
Sanat Yönetimi : Halil İbrahim Duran
Oyuncular : Osman Tuğra, Tamer Küçük, Sude Kasap, Şule Efdal Pazarcı, Seher Kuzuoğlu, Metin Kurt, Volkan Kasap, Seher Kuzuoğlu, Mustafa Tarık Öksüz, Servet Barutçu, Berat Kandil, Hasan Yılmaz, Adile Pazarcı.
Yapımcı Firma : Film Doktoru (Metin Kurt)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır