Haftanın Yeni Filmleri 14.04.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.04.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Şiar Zaim
 

 

Hadi Hayırlısı - İstakoz'un Haritası
Hadi Hayırlısı - İstakoz'un Haritası

Altın. Hem de çil çil altın... kimine göre zenginliğin, kimine göre gösterişin simgesi. Tek amaçları var; bu altına ulaşıp zengin olmak. Kim eline böyle bir fırsat geçer de değerlendirmek istemez ki. Hele bu insanlar, zaten kıt kanaat geçinen, hayalleri olan, rahatın ve huzurun bunda saklı olduğunu sanan kendi halinde insanlar olursa. Define bulma hayaliyle olmadık kılıklara girmeyi, olmadık yalanlar söylemeyi göze alan bir grup insan. Sadece bir umut. Küçüçük bir umut ışığı bile bütün bunların cefasını çekmeye değer diyen, birbirinden renkli ve bir o kadar da komik bir grubu karşımıza getiriyor bu film. Sıradan insanların büyük macerası. Ama hiçbir şey o kadar kolay değil; hele bu altınların gerçek sahibi bir mafya babası ise.
It is about the effort of a group of people to find this treasure, who somehow coincides with a treasure map that the mafia is trying to seize.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy
Süre : 120 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Şiar Zaim
Senaryo : Davut Bekri, Cengiz Küçükayvaz.
Müzik : Ekrem Düzgünoğlu
Görüntü Yönetimi : Ferit Çetinkaya
Kurgu : Ferit Çetinkaya
Sanat Yönetimi : Metin Sönmezsoy
Oyuncular : Cengiz Küçükayvaz, Hakan Bilgin, Davut Bekri, Züleyha Karyağdı, Serap Çetintürk, Gökhan Tevek, Burak Khan, Zeynep Aytek, Tevfik Yapıcı, Bülent Çolak, Turgay Tanülkü, Onur Şan, Çetin Altay.
Yapımcı Firma : Willer Film (Davut Bekri)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır