Haftanın Yeni Filmleri 14.04.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.10.2022 - Arjantin)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Cha Eun-Woo
 

 

Astroscope: Bir Konser Filmi
Stargazer: Astroscope

Aroha’lar ve tüm Kpop severlerle tek yürek olan ve onlar için unutulmaz bir konser hazırlayan Cha Eun-woo, Moon Bin, Rocky, MJ, Yoon San-ha ve JinJin’in birbirinden özel anlarının bulunduğu Astro Stargazer: Astroscope konser filmini sinemada izlemeye, sevdiğiniz sanatçılara bir nefes kadar yakın olmaya hazırlanın. Stargazer: Astroscope, Astro’nun yükselişinde oldukça önemli bir dönemi anlatıyor. “Who”, “Just Breath” ve “Get Set Yo” gibi şarkıların yer aldığı bu özel konser filmi, hayranlar ile eşsiz bir buluşma amacıyla hazırlandı.
Like a dark night sky kissed by starlight, will Astro chase away the darkness and greet the welcoming wave of Aroha violet?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Musical Concert Documentary
Süre : 120 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Doha
Senaryo : Doha
Müzik : Doha
Görüntü Yönetimi : Yeon-ji Son
Kurgu : Yeon-ji Son
Sanat Yönetimi : Dongwon Lee, Yeji Shin.
Oyuncular : Cha Eun-Woo, Jin Jin, Mj, Moon-Bin, Rocky, San-Ha Yoon.
Yapımcı Firma : Wys En Scene (Sungil Jang, Mijin Lee)
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır