Haftanın Yeni Filmleri 28.04.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.04.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kerem Ayan
 

 

Oregon
Oregon

Oregon filmi tek bir günün örgüsü içinde gelişen ve izleyiciyi içine alan sıcacık bir hikayeyi anlatıyor. Bodrum’da hayatlarını sürdüren Gaye ve Hakan, yakın arkadaşlarına bir müzik kaseti teslim etmek için İstanbul’a geliyorlar. İstanbul’da türlü olaylarla karşılaşan çiftin kaseti teslim etmesi hiç kolay olmuyor.
Summer 1985, Istanbul. Hakan and Gaye want to give back a music tape to their friend Selen before they leave. Things won't go as planned.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy
Süre : 95 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kerem Ayan
Senaryo : Ümit Ünal
Müzik : Cüneyt Cağlayan
Görüntü Yönetimi : Barış Aygen
Kurgu : Hubert Hayaud
Sanat Yönetimi : Burcu Yamak
Oyuncular : Aslı İnandık, Serkan Çayoğlu, Ferit Aktuğ, Selen Uçer, Nazlı Bulum, Özgür Emre Yıldırım, Onur Gürçay, Billur Melis Koç, Nejat İşler, Burcu Biricik, Zihni Göktay, Nevra Serezli, Halil Babür, Melisa Doğu.
Yapımcı Firma : NuLook (Muzaffer Yıldırım)
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır