Haftanın Yeni Filmleri 05.05.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.01.2020 - Finlandiya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Frank Mosvold
 

 

Ella Bella Bingo
Elleville Elfrid

Ella ve Henry, iki yakın arkadaştır. İkili, tüm zamanlarını birlikte geçirir. Ancak mahalleye yeni bir çocuğun gelmesi, Ella ve Henry’nin hayatını değiştirir. Bu durum, Ella ve Henry’nin dostluğu için büyük tehlike oluşturur.
Ella Bella Bingo (Elleville Elfrid) and Henry are best friends, but one day a new boy moves into the neighborhood and everything changes.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Animation
Süre : 75 dakika
Ülke : Norveç
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Atle Solberg Blakseth, Frank Mosvold.
Senaryo : Frank Mosvold, Rob Sprackling, Jeffrey Hylton, Mike de Seve.
Müzik : Marius Christiansen
Görüntü Yönetimi : Will Ashurst
Kurgu : Frank Mosvold
Sanat Yönetimi : Didier Ah-Koon, Lars Kristian Løveng Sunde, Kenneth Vandel.
Oyuncular : Seslendirme: Cherokee Rose Castro, Gard B. Eidsvold, Jack Fisher, Oskar Fjeldstad-Bergheim, Summer Fontana, Devin Hennessy, Bjarte Hjelmeland, Johannes Joner, Mara Junot, Richard Kind, Chris Anthony Lansdowne, Katie Leigh, Tress MacNeille, Brennan Murray, Benjamin Plessala, Hege Schøyen, Ninni Spone, Bjørn Sundquist, Elias Søvold-Simonsen, Fred Tatasciore, Stephen Weese.
Yapımcı Firma : Kool Production AS, Gimpville AS.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır