Haftanın Yeni Filmleri 05.05.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.12.2021 - Birleşik Arap Emirlikleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jamie Patterson
 

 

Şüphe
The Kindred

Babasının intiharı, genç bir anne olan Helen için büyük bir yıkım olur. Çok geçmeden Helen, babasının ölümüne neyin yol açtığını araştırmaya başlar. Yaptığı araştırmalar onun 30 yıl öncesine ait çözülmemiş bir gizemi ortaya çıkardığında, çocuğu için ölümcül olabilecek karanlık bir aile sırrını keşfeder.
A woman suffering from amnesia pieces together the events that led to her father's suicide, only to be haunted by the ghosts of children that she begins to suspect were murdered by him.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Crime Thriller
Süre : 94 dakika
Ülke : Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jamie Patterson
Senaryo : Christian J. Hearn
Müzik : Moritz Schmittat, Angela Penhaligon.
Görüntü Yönetimi : David Fricker
Kurgu : David Fricker
Sanat Yönetimi : Laura Little
Oyuncular : Samantha Bond, Patrick Bergin, James Cosmo, Blake Harrison, Kirsty Dillon, James Dreyfus, April Pearson, Steve Oram, Tahirah Sharif, Robbie Gee, Jimmy Yuill, Madeleine Kelly, Lee Nicholas, Katherine Moran, Erin Austen, Patricia Franklin, Ella Jarvis.
Yapımcı Firma : Parkhouse Pictures, AMP International, Jump Start Productions.
İthalatçı Firma : Ela Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+ 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır