Haftanın Yeni Filmleri 05.05.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.05.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Hasan Gümet
 

 

Aşkın Saati 19:03
Aşkın Saati 19:03

Aşk deyince akla gelen ilk futbol takımı Beşiktaş'tır. Filmde bir dedenin, torununa aşılamak istediği Beşiktaşlılık ruhu anlatılıyor.
Beşiktaş is the first football team that comes to mind when it comes to love. In the film, the spirit of Beşiktaş, which a grandfather wants to instill in his grandchild, is told.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy
Süre : 110 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hasan Gümet
Senaryo : Özgür Özgülgün
Müzik : Aydın Sarıoğlu
Görüntü Yönetimi : Ferit Çetinkaya
Kurgu : Murat Aygör
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Serkan Keskin, Şinasi Yurtseven, Erkan Can, Hayko Cepkin, Özgür Özgülgün, Bülent Çolak, Ayhan Taş, Erdem Baş, Sinan Bahtiyar Engin, Buket Dereoğlu, Burak Sarımola, Bülent Emrah Parlak, Özgür Ozan.
Yapımcı Firma : Sowa Yapım (Hasan Gümet)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır