Haftanın Yeni Filmleri 19.05.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.01.2023 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Shekhar Kapur
 

 

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var?
What's Love Got to Do with It?

Sonsuz aşkı bulmak mümkün mü? Belgeselci ve "arkadaşlık uygulamaları" bağımlısı olan Zoe, sürekli yanlış kişileri seçmektedir. Zoe’nun çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda komşuları olan Kazım için ise sonsuz aşkın sırrı basittir: Ailesinin izinden giderek görücü usulü evlenmek. Zoe Londra’dan Lahor’a uzanan, görücü usulü evlilik hikayesini filme alırken bir taraftan da aşkı bulmanın yolları hakkında farklı bir bakış açısı kazanır.
In London, an award-winning film-maker documents her best friend's journey into an assisted marriage in line with his family's Pakistani heritage. In the process, she challenges her own attitude towards relationships.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy Romance
Süre : 108 dakika
Ülke : Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Shekhar Kapur
Senaryo : Jemima Khan
Müzik : Nitin Sawhney
Görüntü Yönetimi : Remi Adefarasin
Kurgu : Guy Bensley, Nick Moore.
Sanat Yönetimi : Tom Coates
Oyuncular : Mim Shaikh, Iman Boujelouah, Lily James, Emma Thompson, Pakiza Baig, Jeff Mirza, Shabana Azmi, Shazad Latif, Alexander Owen, Ben Ashenden, Asim Chaudhry, Grace Askew, Lolly Askew, Alice Orr-Ewing, Peter Sandys-Clarke, Luke McQueen, Dan Jarratt-Cook, Joshua Collins, Michael Karim, Hannah Khalique-Brown, Azan Ahmed, Aaliyah Gohir, Sajal Ali, Shaheen Khan.
Yapımcı Firma : Instinct Productions, StudioCanal, Working Title Films.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır