Haftanın Yeni Filmleri 19.05.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.09.2022 - Norveç)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Rasmus A. Sivertsen
 

 

Süper Aile
Helt Super
Just Super

Babasından sonra şehrin süper kahramanı rolünü üstlenme fırsatını yakalamasıyla Hedvig'in hayatı değişir. Hedvig süper kahraman olmak için elinden gelen herşeyi yapar ancak koca bir şehrin süper kahramanı olması pek de kolay değildir. Macera ve heyecan dolu hikayede Hedvig ve ailesini büyük sürprizler beklemektedir.
You don't have to be a superhero to be super. Hedvig has shrunk daddy's superhero-costume so now he can no longer be the super-Lion. The gamer Hedvig is clumsy, but when dad chooses cousin Adrian to be the next hero, Hedvig has to react.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation
Süre : 76 dakika
Ülke : Norveç
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rasmus A. Sivertsen
Senaryo : Kamilla Krogsveen
Müzik : Stein Johan Grieg Halvorsen, Eyvind Andreas Skeie.
Görüntü Yönetimi : Andrea E. Barrera
Kurgu : Morten Rørvig
Sanat Yönetimi : Stig Saxegaard
Oyuncular : Hennika Huuse, Todd Bishop Monrad Vistven, Johannes Kjærnes, Tobias Santelmann, Kari Simonsen, Henriette Marø, Line Verndal, Atle Antonsen, Desta Marie Beeder, Charlotte Frogner.
Yapımcı Firma : Qvisten Animation
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır