Haftanın Yeni Filmleri 26.05.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.05.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Bülent Terzioğlu
 

 

İşaretliler
İşaretliler (Kurban)

Zengin bir ailenin tek çocuğu olan Simge baskıcı annesinden ve ilgisiz babasından erken yaşta ayrılmış ailesinden kopuk bir hayat sürmektedir. Birlikte müzik yaptığı ve beraber yaşadığı sevgilisi Burak ile Rock barlarda grubuyla birlikte sahne alan başarılı bir vokalisttir. Simge Burak ve Menajeri Fatoş ile ilk albümleri üzerinde bir yandan da önemli bir heyecanla çalışmakta, yapımcıyla anlaşma yapmak üzeredir. Hayatındaki her şeyin yolunda gittiği bir sabah kapısında bulduğu bir kediyi eve almasıyla metafizik bir hal alarak giderek korkunçlaşan bir duruma dönüşür. Hayali bir kediyi sahiplenen, kimsenin görmediği bu kediyi besleyen Simge giderek hayattan kopuk bir hayata geçmiş, kabuslar ve sinir krizleri hayatının parçası olmuş, hareketleri değişmeye başlamıştır.
The only child of a wealthy family, Simge lives a life separated from her oppressive mother and irrelevant father at an early age. He is a successful vocalist who performs with his band in rock bars with his lover Burak, with whom he makes music and lives together. He is also working with great excitement on his first album with Simge Burak and his manager Fatoş, and is about to make a deal with the producer. When everything in her life is going well, she takes a cat that she finds at her door home and transforms into a metaphysical situation that gets more and more terrifying. Adopting an imaginary cat and feeding this cat that no one sees, Simge gradually became detached from life, nightmares and nervous breakdowns became a part of her life, and her movements began to change.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 102 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Bülent Terzioğlu
Senaryo : Kemal Öğün
Müzik : Gökçe Kuran
Görüntü Yönetimi : Volkan Yılmaz
Kurgu : Ömer Günüvar
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Yıldız Ustabaş, İpek Tenolcay, Muhammed Cangören, Fırat Çöloğlu, Levent Sülün, Dila Kavasoğlu, Mehmet Çepiç, Betül Dinçer, Ayten Demirkol, Ahmet Özdemir.
Yapımcı Firma : EMR Yapım
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır