Haftanın Yeni Filmleri 26.05.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.05.2023 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Rob Marshall (solda)
 

 

Küçük Deniz Kızı
The Little Mermaid

Kral Triton’un en küçük ve de en cesur kızı Ariel, denizin ötesindeki dünyayı keşfetmek isterken yeryüzünü ziyareti sırasında gösterişli prens Eric’e aşık olur. Deniz kızlarının insanlarla etkileşime girmesi yasak olmasına rağmen Ariel kalbinin sesine kulak verecektir. Zalim deniz cadısı Ursula ile yeryüzünde yaşayabilmesi için anlaşma yapan Ariel, kendi hayatını ve babasının krallığını büyük bir tehlikeye atacaktır.
A young mermaid makes a deal with a sea witch to trade her beautiful voice for human legs so she can discover the world above water and impress a prince.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Adventure Fantasy Family
Süre : 135 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rob Marshall
Senaryo : David Magee
Müzik : Alan Menken
Görüntü Yönetimi : Dion Beebe
Kurgu : Wyatt Smith
Sanat Yönetimi : Lauren Briggs-Miller, Simon Elsley, Elaine Kusmishko.
Oyuncular : Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Melissa McCarthy, Javier Bardem, Noma Dumezweni, Sir Grimsby, Jessica Alexander, Martina Laird, Emily Coates, Christopher Fairbank, John Dagleish, Matthew Carver, Jude Akuwudike, Lorena Andrea, Simone Ashley, Karolina Conchet, Sienna King, Kajsa Mohammar, Nathalie Sorrell, Jodi Benson. Seslendirme: Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Awkwafina Awkwafina.
Yapımcı Firma : Walt Disney Pictures, Lucamar Productions, Marc Platt Productions.
İthalatçı Firma : Disney
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır